Zaključek 17. sezone Tekov Dolenjske

Tekači so 15. 10. 2017 v Bušeči vasi sklenili 17. sezono tekov za dolenjski pokal v organizaciji novomeškega Društva Marathon. V prijetnem jesenskem vremenu so se podali na 22. Tek po vinski cesti, ki ga je organiziralo ŠD Sušica. Zmagovalec 9.6 km preizkušnje je Miha Povšič AK Sevnica, med ženskami pa Melani Knez prav tako AK Sevnica. Med absolutne zmagovalce teka se je uvrstil tudi naš član Gregor Simčič, ki je osvojil 3. mesto. Dosežki ostalih naših tekačev: Tina Leščanec 2. kat., Maja Slak Hrnjak 3. kat., Mihaela Težak 3. kat., Andrej Plut 3. kat., Matjaž Pintarič 4. kat., Žiga Gregorčič 6. kat., Anton Kambič 10. kat. in Janez Mavretič 15. kat. Ivan Božičevič se je udeležil teka na 1720 m in zasedel 3. mesto v kategoriji.

3. Mateja Ozanič

Kar 6 članov TKD Bela krajina se je med sezono redno udeleževalo tekov, s čimer so društvo popeljali do ekipno 3. mesta. V skupnem seštevku točk v svojih kategorijah pa so prav tako stopili na zmagovalni oder.

1. Gregor Simčič 1. kat.
2. Tina Leščanec 1. kat.
3. Maja Slak Hrnjak 2. kat.
4. Mihaela Težak 2. kat.
5. Matjaž Pintarič 3. kat.
6. Ivan Božičevič 6. kat.

Iskrene čestitke vsem tekačem za dosežene rezultate ter promocijo našega društva.

Iskrene čestitke tudi Društvu Marathon Novo mesto za uspešno izvedbo že 17. sezone Tekov Dolenjske.